1965futureclover

Roustabout
Phone: 01942 376014 01942 376*** show

Jaka jest różnica między pokerem bez limitu a pokerem bez limitu?

Jeśli handlujesz pokerem Texas Hold’em w grze 5/10 No Limit Cash (używałbyś struktur małych i dużych ślepych), porządek zakładów byłby następujący: mały ślepy, duży ślepy, dwa miejsca po lewej stronie wielkiego ślepego, trzy miejsca po lewej stronie małego ślepego, cztery miejsca po lewej stronie wielkiego ślepego itp. Na stronie internetowej nie ma ustalonej kolejności blindów, a niektóre witryny, takie jak PartyPoker, używają generatora liczb losowych do obsługi rąk.

Jednak jeśli gramy w grze na żywo, to istnieje określona kolejność blindów, które gracze podążają. Wyobraź sobie, że dwóch graczy dostaje wszystkie swoje pieniądze do potu i kończy się obstawianiem każdej stawki i podnoszeniem, które mają prawo dokonać w każdej rundzie. W grze limit holdem te zakłady mogą wyglądać tak: Raise 2/. Zadzwoń 8 Podnieś się 16. Zadzwoń 4 Podnieś się 8. Przykład różnic między No-Limit vs Limit Poker.

Zadzwoń 16 Podnieś 32 Zadzwoń 32 Podwyżka 64/1. Zadzwoń 2 Podnieś się 4. Aby przenieść doświadczenie turnieju do następnego poziomu, naucz się prowadzić turniej od blindów do stołu finałowego. Po pokonaniu przeszkody faktycznej gry na pieniądze zaczniesz zdobywać cenne doświadczenie w turnieju. Kiedy znajdziesz się w stanie zakończyć taki turniej bez większego stresu, przejdź do większego buy-in i poszukaj tego, który myślisz, www.comparebuzz.net że możesz wygrać.

Zacznij od znalezienia bardzo krótkiego turnieju, który możesz zdjąć z 1/2, a nawet 2/4 lub 1/8 turnieju. Następnie postaw to na próbę, gdy nadszedł czas, aby zagrać za 2000 nagród. Upewnij się, że ćwiczyć swoją grę z wyprzedzeniem, i spojrzeć na niektóre z gier z ostatniego stołu, aby zrozumieć, co trzeba zrobić, aby się poprawić. Po prostu zmień poziom zakładów / zakładów, użyj węższego lub bardziej luźnego zakresu połączeń lub zwiększ rozmiar potu, aby częściej się wygrywać.

Będzie to ważne dla poprawy ogólnej strategii gry. Popraw swoje czytanie ręki. Im częściej masz luksus, aby zdecydować się na grę lub złożenie, tym łatwiej będzie zdecydować się przejść do następnej ręki bez utraty gry. Jak mogę znaleźć najlepsze strony pokerowe? Znalezienie najlepszych stron pokerowych może być trudne, ponieważ istnieje tak wiele do wyboru. Możesz również wypróbować kilka różnych stron, aby zobaczyć, które z nich wolisz.

Możesz zacząć, patrząc na opinie i oceny online, aby zobaczyć, które witryny są najbardziej zaufane przez graczy. Jest to bardzo przydatne, aby móc studiować społeczność pokerową, ponieważ dzienniki czatu pomagają lepiej zrozumieć działania niektórych graczy. Będzie on przechowywać wszystko od rozmów z przeciwnikami do dziennika czatu. Musisz również pamiętać, że gra rejestruje wszystko, co robisz w czacie.

Kiedy czujesz się pewny swoich możliwości, możesz zacząć brać większe szanse, a z kolei, podnosić straty. Jeśli grasz agresywnie i twoi przeciwnicy się zginają, możesz zacząć ścigać ich ręce.

No properties found

Be the first to review “1965futureclover”

Rating